PREMIERA!

okładka

Już 07-10-2015 nakładem wydawnictwa Czwarta Strona i za naszym pośrednictwem, ukaże się polskie wydanie książki, która na świecie sprzedała się już w ponad 2 milionach egzemplarzy! Nieśmiertelni z Meluhy, bo to o nich mowa, to niezwykła opowieść o człowieku, którego legenda uczyniła bogiem.

Rok 1900 p.n.e. Kraina w dzisiejszych Indiach, niegdyś zwana Meluhą, to państwo idealne. Jednakże dumne cesarstwo staje w obliczu kłopotów: otoczona czcią, niezwykle istotna dla wszystkich mieszkańców rzeka Saraswati powoli wysycha. Co gorsza, zamieszkujący Meluhę Surjawanśi muszą się zmierzyć z atakami wrogich im Ćandrawanśi, sprzymierzonych z Nagami – złowrogą, morderczą armią zdeformowanych ludzi.

Surjawanśi całą swą nadzieję pokładają w starożytnej legendzie: Gdy zło osiągnie olbrzymią moc i będzie się wydawało, że wszystko stracone, nadejdzie bohater.
Czy nieokrzesany uchodźca z Tybetu, Śiwa, może być tym bohaterem?
I czy rzeczywiście pragnie nim zostać?
Czy prowadzony przez przeznaczenie i miłość Śiwa wypełni swój los i poprowadzi Meluhan do triumfu nad złem? I kto, tak naprawdę, jest w tej wojnie dobry, a kto zły?

Nieśmiertelni z Meluhy autorstwa Amisha Tripathi to świeży powiew wśród książek należących do nurtu literatury fantasy. Powieść, będąca pierwszą częścią trylogii o Śiwie, łączy w sobie motywy mitologii hinduskiej, wartką akcję, tajemnicę, romans, wojnę i filozofię – nie tylko wschodu. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla miłośników fantastyki oraz hinduskiej kultury, ale dla każdego, dla kogo nic na tym świecie nie jest czarno-białe.

Już teraz zapraszamy Was do sklepów, gdyż jesień w tym roku z pewnością zapachnie Indiami. 🙂

Jeśli chcecie zakupić książkę, uzyskać więcej informacji lub przeczytać fragment powieści, zapraszamy na stronę wydawnictwa.

Śledźcie też nasze aktualności oraz wpisy na Facebooku, już niedługo ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze Nieśmiertelnych z Meluhy.