Tytuł: Furia rodzi się w Sławie
Autor: Krzysztof Koziołek
Opublikowano przez: Manufaktura Tekstów Data wydania: 5 sierpnia 2015
Gatunek: Historyczna, Kryminał, Powieść
Liczba stron: 296
Format: Paperback
Państwo: Polska

furia okladka strona 1Najnowsza powieść Krzysztofa Koziołka, tym razem w klimacie historycznym. Furia rodzi się w Sławie to fantastyczny kryminał retro, którego akcja rozgrywa się w małej letniskowej miejscowości nad Śląskim Morzem niedaleko Głogowa. Jest upalne lato 1944 roku. W pobliskim zamku naziści pracują nad nowoczesną bronią. W miasteczku giną kolejne młode dziewczęta. Czy zabójstwa mają związek z badaniami Niemców? Sprawa przekazana zostaje asystentowi kryminalnemu Habichtowi, marudnemu służbiście z Głogowa. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę? I jaką rolę w całej historii odgrywa piękna polska hrabina Franziska von Häften, miłośniczka pieszych wędrówek z kijami narciarskimi?

Przeczytajcie recenzje czytelników:

http://ujrzec-slowa.blogspot.com/2015/08/powrot-do-przeszosci-furia-rodzi-sie-w.html

http://interia360.pl/ksi%C4%85%C5%BCki/recenzje/artykul/furia-rodzi-sie-w-slawie-krzysztof-koziolek-przedpremierowo,74062

http://dune-fairytales.blogspot.com/2015/08/furia-rodzi-sie-w-sawie-krzysztof.html

http://ksiazkojady.blogspot.com/2015/08/kryminalny-wehiku-czasu.html

http://pannakac-pisze.blogspot.com/2015/08/furia-rodzi-sie-w-sawie-krzysztof.html


bog nie wezmie 4

KRZYSZTOF KOZIOŁEK Autor powieści sensacyjnych, przygodowych oraz thrillerów, jest głównym przedstawicielem w Polsce nurtu tzw. kryminału skandynawskiego, w szerokim świecie znanego z takich nazwisk jak Stieg Larsson, Henning Mankel, Karin Fossum czy Jo Nesbo.

Rocznik 1978, zielonogórzanin z urodzenia, z wykształcenia budowlaniec i politolog, z zawodu pisarz, dziennikarz i wydawca. Pasjonat górskich wędrówek, zapalony kibic żużla i fan serialu „Na południe”.

W dorobku ma dziewięć wydanych powieści.

16 września 2015

Furia rodzi się w Sławie

Najnowsza powieść Krzysztofa Koziołka, tym razem w klimacie historycznym. Furia rodzi się w Sławie to fantastyczny kryminał retro, którego akcja […]