Hit tej wiosny!

okładka

Jeśli jeszcze nie kupiliście najnowszej książki duetu Max Skorwider i Boguś Janiszewski „Ekonomia. To, o czym dorośli Ci nie mówią” – spieszcie się!

Niezmiernie miło nam poinformować, że debiutancka książka współpracującego z naszą agencją duetu pisarsko-ilustratorskiego znika z półek w zastraszającym tempie, więc nie ma na co czekać – spieszcie do księgarni już dziś. „Ekonomia”, to wyjątkowa książka dla czytelników w każdym wieku. Jasno i z ogromną dozą humoru opowiada o podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych zjawiskach ekonomicznych. Czyta się ją szybko i przyjemnie, a wiedza dzięki niej zdobyta na długo zapada w pamięć, dzięki przystępnemu językowi i znakomitym, zabawnym ilustracjom.
Skąd się biorą pieniądze, jak zarobić, ale się za bardzo nie narobić, co się opłaca, a co nie, gdzie kupić taniej, jak ratować sytuację, kiedy w skarbonce albo w portfelu widać dno. Po co Ci ekonomia?! To tylko niektóre pytania, na które uzyskasz jasna odpowiedź świetnie się przy tym bawiąc.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z fragmentem książki na stronie wydawcy:

Warto też śledzić blog zwariowanego duetu, na którym na bieżąco opowiadają o swoich nowych projektach i bieżących wydarzeniach:

Gorąco polecamy!

Zainteresowanych współpracą wydawców zapraszamy do naszej zakładki autorzy, gdzie dowiedzą się więcej o kolejnych niesamowitych projektach Bogusia i Maxa. 🙂